Diablo Gamer | Diablo 2 Diablo 3

Diablo 3 - Mashkull Demon Hunter

nga në Apr.30, 2011, nën Diablo 3 Lajme

Blizzard tani është botuar me "Blizzard Insider # 37" fotot e para të meshkujve Demon Hunter në Diablo

T

hey gjuetar femër demon bëri debutimin e saj hark-slinging në BlizzCon 2010, por homologu i saj mashkull ka mbetur e fshehur dhe mbuluar në hije ... deri tani!

Kokë e në faqen e internetit Diablo III për të kontrolluar nga pakapshme dhe enigmatik gjuetar mashkull demon, versionin e ri të pestë dhe të fundit klasë karakter të lojës.

Prezantimi i plotë mund të gjendet këtu .

VN: F [1.9.22_1171]
Vlerësim: 5.0 / 5 (6 vota të hedhura)
based on 6 ratings Diablo 3 - Mashkull Demon Hunter, 5,0 nga 5 bazuar në 6 vlerësime
Pjesë
: , ,

Lini një Përgjigju