Diablo Gamer | Diablo 2 & Diablo 3

Diablo 3 - më shumë info!

nga më Sep.06, 2008 nën Diablo 3 Lajme

Pardje lëshuar disa screenshots të reja prapambetje një ishull të panjohur, e cila është shumë e ngjashme me ju si një kafkë Diablo.

Këtu imazhin (kliko për të zmadhuar):

Bashiok (Diablo Menaxher Community) janë përgjigjur tashmë në forume Bnet pyetjen, se çfarë vendi mund të jetë i shqetësuar.

Është Skovos, dhe unë mendoj se këtë pjesë asaj Diçka që treguan Leonard dhe diskutohen në Luftën e Parë Botërore Lore dhe Mjedisit Art Panelit.

Kjo nuk është një vend nuk ju do të vizitoni në Diablo III, por vepra arti është një shembull i mirë i punës dhe mendohet duke shkuar në të fleshing nga bota e shenjtë. Kjo është tashmë një botë shumë komplekse me shumë vende dhe ngjarje, por një shumë e ajo nuk është e qetë me sy ose contextually Realizuar. Si ne duam të krijojnë ndjenjën e një botë jashtë mendimit tuaj të menjëhershëm është e rëndësishme për të krijuar ose të zgjeruar mbi vende dhe historitë e asaj bote.

Si ne jemi duke punuar për të krijuar Diablo III ne jemi pra duke punuar për të krijuar një vend të shenjtë më me sy të plotë.

Kjo është Skovos jugore e qytetit që ne nuk mund të vizitoni, për fat të keq, në Diablo III (ende?). hartën e botës që ju mund të shikoni në situatën pak më të mirë. Blizzard do të prodhojë një botë me sy të plotë për të prodhuar një RPG ndjenjë të caktuar. Burimi

Bye, Bye, Bossruns?

Në një tjetër post forumi Bashiok është pranuar se si të integrohen më mirë Bossruns aktualisht ekzagjeruar të shpeshta dhe të shpejtë Rush / efikas në lojë. Blizzard dëshiron të arrijë që të luajnë lojë më shumë si një e tërë, edhe pse natyrisht efikasiteti më tej mbetet një pikë e rëndësishme.

Ka një çështje e natyrshme në Diablo II, ku gjithçka është degjeneruar në një detyrë të marrë në pikën B sa më shpejtë të jetë e mundur, tjerrje timon, dhe pastaj ju pije dhe të përsëritur. Ndërsa shumë njerëz të qartë të përfituar prej tij, dhe ai lloj i bëhet një lojë në vetvete për të parë se sa shpejt dhe efikase që ju mund të jetë, kjo nuk është domosdoshmërisht të angazhohen. Prandaj mund të themi se largon nga ndjenja e duke u zhytur në të përvojës gjithë lojës.

Pavarësisht se çfarë ndodh, ose ndryshimet në Diablo III ka gjithmonë do të jetë min / maxers atë lojë e sistemit të jetë më efikas, por si një qëllim Duam të inkurajojmë lojtarët për të përjetojnë të lojës si një e tërë ose të paktën për një më të madhe shkallë shumë se në fund të lojës bëri bie në të vetëm vrasjen e një bos të vetme mbi dhe mbi. Një shumë prej atyre ideve dhe detajet janë të qartë në heshtje nën përfundon, por kjo është diçka që ne jemi të vetëdijshëm dhe të menduarit rreth. (burimi)

Jay Wilson tha ndërkohë revistën Loje "Loja informator".

Intervista e plotë që ju mund të shikojnë këtu lexuar. Një pikë mjaft interesante është se ju duhet së shpejti të njohin tingujt bazuar në * * pasur nga nëse një artikull i mirë ka rënë. Përndryshe, të mbajtur të fortë për Diablo 2, edhe pse tingujt duhet të japë rrugën për shkak të cilësisë së dobët të disa kurs të ri.

Diablo storyline

Blizzard kohët e fundit zbuloi një të vogël histori-fjalor online ku ju mund të shikojnë sërish bundled të gjitha sekuencat "historike" në trilogji. Sigurisht, ajo ende mungon disa pika, por për shkak se prapambetje ndoshta së shpejti do të bëjë përmirësime.

Së fundi, dëshiroj përsëri në screenshot galeri drejtpërdrejtë nga Blizzard, i cili ka qenë i përditësuar në të kaluarën.

VN: F [1.9.22_1171]
Vlerësim: 0.0 / 5 (0 vota të hedhura)
Pjesë
: , , ,

3 Komente për këtë term

 • Diablo Fan

  Ishulli duket me të vërtetë cool. Ka formën e një padyshim ajo Diablo Skull 😉

  Ndoshta ne mund të shohim përmbajtjen këtu vërtetë addon.

  VA: F [1.9.22_1171]
  Vlerësim: 0 (nga 0 vota)
 • Johne327

  Blerje Generic Bactrim 800mg Pa afbdfcfeeeke Prescription në Arlington

  VA: F [1.9.22_1171]
  Vlerësim: 0 (nga 0 vota)
 • Mirë Corporate Web 2.0 Projektimi

  Ju mund të gjeni lloje të ndryshme të sistemeve të menaxhimit të përmbajtjes në industri.
  Duke e mbajtur atë përditësohen rregullisht mund të mos jetë e lehtë, por nëse bëhet që të vjetëruar, atëherë ajo do të duket se kompania juaj ka shkuar ouut e biznesit.
  Ekspertizën tonë dhe efikasitetit në shërbimet web design me cilësi dslivering dhe zhvillimin e web
  shërbimet na ka çuar për t'u bërë një web besuar
  Drini i Bardhë Zhvillimi gjithë globin.

  VA: F [1.9.22_1171]
  Vlerësim: 0 (nga 0 vota)

2 Trackbacks / Pingbacks për këtë term

Lini një Përgjigju